Отзывы о компании ОЙЛТЕКС: Промышленно-техническая компания
Виктор Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличная компания. Молодцы!
Комментарий продавца
Спасибо Вам за сотрудничество и отзыв!
Константин Ч.
Отлично
Молодцы. Приятно работать.
Комментарий продавца
Взаимно! Спасибо за отзыв!
Сергій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Спасибо за Ваш отзыв!
андрей н.
Отлично
Отличная Компания. Я заказал сальники всего на 36 гр. Молодцы не поленились мне их отправить по "новой почте". В других магазинах за эту сумму даже не разговаривают (установлен минимальный заказ). Я очень доволен БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!
Комментарий продавца
Спасибо Вам за сотрудничество и отзыв!
Володимир В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук!
Дмитро Т.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Спасибо за Ваш отзыв!
ууу у.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
переплатив за доставку 60 грн, тому що відправник замовив послугу "виїзд до відправника" , щоб відіслати посилку 4кг. з цією послугою доставка коштувала 110грн (без неї було б 50грн). такі умови на сайті ніде не вказані.
Комментарий продавца
Олександр, добрий день! Приносимо вибачення за таку ситуацію! Наша компанія з приводу доставки працює постійно з перевізником "Нова Пошта", вантажна машина кожного дня приїзджає на склад для забору вантажу (замовлень клієнтів), тому вартість доставки для замовника не змінюється. У Вашому випадку, по Вашому проханню, ми відправляли перевізником "Ін-Тайм", з яким у нас, нажаль, немає домовленісті про постійну співпрацю, в силу невеликої популярності у клієнтів. В таких випадках ми намагаємось власними силами завозити товар на відділення інших перевізників (Ін-Тайм, Делівері, САТ, Автолюкс), але така можливість є незавжди, тому й приходиться викликати забір вантажу зі складу для дотримання строків відправки, обіцяних нашому клієнту. Дякую Вам, що звернули нашу увагу на це питання! Ми обов'язково докладемо зусиль для його вирішення і будемо намагатись максимально інформувати наших клієнтів про таку можливість. Будемо раді з Вами й надалі працювати і обіцяємо Вам знижку на наступне замовлення на нашому сайті! Дякуємо за Ваш відгук!
Эдуард Б.
Отлично
Ігор Ш.
Отлично
Отличный продавец, перезвонил уточнил, быстро отправил, Рекомендую!!!
Отличная компания. Молодцы!
Спасибо Вам за сотрудничество и отзыв!
Молодцы. Приятно работать.
Взаимно! Спасибо за отзыв!
Спасибо за Ваш отзыв!
Отличная Компания. Я заказал сальники всего на 36 гр. Молодцы не поленились мне их отправить по "новой почте". В других магазинах за эту сумму даже не разговаривают (установлен минимальный заказ). Я очень доволен БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!
Спасибо Вам за сотрудничество и отзыв!
Дякуємо за Ваш відгук!
Спасибо за Ваш отзыв!
переплатив за доставку 60 грн, тому що відправник замовив послугу "виїзд до відправника" , щоб відіслати посилку 4кг. з цією послугою доставка коштувала 110грн (без неї було б 50грн).
такі умови на сайті ніде не вказані.
Олександр, добрий день!
Приносимо вибачення за таку ситуацію! Наша компанія з приводу доставки працює постійно з перевізником "Нова Пошта", вантажна машина кожного дня приїзджає на склад для забору вантажу (замовлень клієнтів), тому вартість доставки для замовника не змінюється. У Вашому випадку, по Вашому проханню, ми відправляли перевізником "Ін-Тайм", з яким у нас, нажаль, немає домовленісті про постійну співпрацю, в силу невеликої популярності у клієнтів. В таких випадках ми намагаємось власними силами завозити товар на відділення інших перевізників (Ін-Тайм, Делівері, САТ, Автолюкс), але така можливість є незавжди, тому й приходиться викликати забір вантажу зі складу для дотримання строків відправки, обіцяних нашому клієнту.
Дякую Вам, що звернули нашу увагу на це питання! Ми обов'язково докладемо зусиль для його вирішення і будемо намагатись максимально інформувати наших клієнтів про таку можливість.
Будемо раді з Вами й надалі працювати і обіцяємо Вам знижку на наступне замовлення на нашому сайті!
Дякуємо за Ваш відгук!
Отличный продавец, перезвонил уточнил, быстро отправил, Рекомендую!!!